Poszerz Horyzonty 2015 – Zapisy trwają

 

Ruszyły oficjalne zapisy na „Konferencję Poszerz Horyzonty 2015”!

Zapisać można się tutaj:
Poszerz Horyzonty 2015 – zapisy

W dniu 22 kwietnia 2015 roku w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbędzie się druga edycja Konferencji Poszerz Horyzonty,która organizowana jest przez jedną z największych studenckich organizacji Politechniki Gdańskiej – SimLE. Celem konferencji jest promowanie jakości i sukcesów Polski w branżach budowlanej, morskiej i lotniczej wśród społeczności akademickiej, uczniów klas maturalnych, przedstawicieli biznesu, osób rozpoczynających karierę zawodową oraz hobbystów.

Konferencja Poszerz Horyzonty podzielona została na trzy bloki tematyczne: architektoniczno-budowlany,morski,lotniczy. Każdy blok obejmie swoją treścią drogę człowieka do sukcesu, jak również aspekty bezpieczeństwa i innowacji w prezentowanych dziedzinach. Przygotowane przez prelegentów wystąpienia pozwolą przybliżyć sylwetki znanych osób  z poszczególnych branży, poznać bliżej ich pracę, a przy okazji dać słuchaczowi szansę wzbogacenia własnego doświadczenia i przełożenia go na przyszłą karierę zawodową.

Oprócz ciekawych wystąpień prelegentów organizatorzy zapewnią szereg atrakcji. Podczas trwania konferencji zostanie zaprezentowana kabina mobilnego symulatora lotów Skyhawk, który jest jednym z projektów realizowanych przez SimLE. Niewątpliwie ciekawy będzie również szybowiec, samolot RWD-13, które będzie można podziwiać w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Zainteresowane osoby będą miały również możliwość zobaczenia: balonu na ogrzane powietrze, makiety statków i wiele innych ciekawych pokazów multimedialnych. Co więcej dla uczestników konferencji zostaną zorganizowane ciekawe konkursy, w których do wygrania będzie lot szybowcem oraz rejsy katamaranem Tesla-21.

 

Wszelkie informacje na temat prelegentów, konkursów i inne bieżące ogłoszenia można znaleźć na naszym wydarzeniu Facebook’u .

Do zobaczenia 22 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej !

Posted in Archiwum.