Zapraszamy do współpracy z SimLE

Naszym Partnerom oferujemy dwa obszary współpracy. Pierwszy z nich to obszar marketingu. Zapewniamy, że informacje odnośnie Państwa firmy dotrą do studentów większości wydziałów Politechniki Gdańskiej. Jest to doskonała okazja do kreowania wizerunku Państwa firmy jako rzetelnego pracodawcy wśród osób rozpoczynających karierę zawodową. Dodatkowo organizujemy otwarte szkolenia, warsztaty oraz wydarzenia promocyjne, poprzez które docieramy do szerszego grona odbiorców.

Drugi obszar współpracy jest związany z zasobami ludzkimi. Organizacja studencka SimLE to alternatywna metoda rekrutacji pozwalająca zredukować koszty wynikające z konieczności znalezienia i przeszkolenia nowego pracownika. Chcemy wspierać procesy identyfikacji i rekrutacji najzdolniejszych studentów już na etapie wcześniejszych lat studiów. W ramach współpracy mogą Państwo zaproponować studentom odbycie stażu, praktyk bądź realizację projektu odpowiadającego potrzebom Państwa firmy.

Nasi Partnerzy wspierają nas nie tylko merytorycznie, rzeczowo czy usługowo, ale również finansowo. Jesteśmy otwarci na różne propozycje współpracy, które mogą bardziej odpowiadać Państwa profilowi działalności.

Jeżeli chcieliby Państwo bliżej poznać naszą grupę lub uzyskać bardziej szczegółowe informacje o ramach współpracy, zapraszamy do kontaktu z Działem Relacji Partnerskich SimLE: wspolpraca@simle.pl.

Partner strategiczny

Partnerzy Główni

Partnerzy

Patronat honorowy

Współpraca

Koła naukowe i organizacje studenckie